משלוח עד הבית חינם בהזמנה מעל ₪399 • עד 7 ימי עסקים
קביעת תור
לבדיקת ראיה
הסניפים
שלנו

ביטולים, משלוחים והחזרות

 1. האמור בסעיף זה כפוף לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981. 
 2. על המזמין היכולת לבטל את העסקה שביצע, הזיכוי יבוצע בכרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה. הזיכוי יתבצע במקרים ובתנאים הבאים:
  א. במקרה של ביטול הזמנה לאחר שאושרה, יזוכה הלקוח בעלות העסקה בניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר המוצר שרכישתו בוטלה, או 100 שח לפי הנמוך מבניהם.
  ב. הודעה על רצון לביטול תשלח לשירות הלקוחות בטלפון 08-698-5600 או במייל [email protected] לפי סעיף 14 ה' (ב) לחוק.
  ג. ביטל הזמנה והחזר כספי יינתן אך ורק במידה שהמוצר לא נפתח ולא בוצע בו כל שימוש וללא כל פגם (כגון: עדשות/זרועות/פרונט-שרוט) ובאריזתו המקורית ועם הצגת חשבונית רכישה. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא יזוכה הלקוח. לעניין זה יובהר כי בכל הקשור למוצר עדשות המגע, פתיחת האריזה המקורית תהווה ראייה לשימוש במוצר ולא ניתן יהיה לקבל במצב כזה החזר כספי עבור העדשות.
  ד. ביטול ההזמנה והזכות לקבלת החזר כספי תינתן בתנאי שהודעת הביטול ניתנה על ידי הלקוח לא יאוחר מתום 30 ימים מיום הרכישה והמוצר הוחזר לאחד מסניפי הרשת (בתיאום מראש בלבד). ההחזר יבוצע תוך 7 ימי עסקים מרגע אישור מפעילת האתר על ההחזר הכספי ויועבר לאמצעי התשלום שממנו בוצעה העסקה בלבד ובניכוי בהתאם להוראות חוג הגנת הצרכן.
 3. יובהר בזאת כי זכות ביטול הזמנה והחזרת מוצר יתאפשר רק לגבי מוצרי מדף ולא בקשר עם מוצר שהוכן במיוחד ללקוח. לא ניתן להחזיר ו/או להחליף או לקבל זיכוי על מוצר של הכנה אישית לרבות משקפי ראייה, עדשות ראייה, עדשות מגע, משקפי שמש אופטיות.
 4. יובהר בזאת כי לא ניתן להחזיר ו/או להחליף ו/או לקבל זיכוי על עדשות מגע או תמיסות שאריזתם נפתחה.
 5. מפעילת האתר ו/או מנהל הסניף ו/או האופטומטריסט של מפעילת האתר יהיו בעלי שיקול הדעת הבלעדי והמוחלט בנוגע למצב הסחורה המוחזרת. פריטים ומוצרים אשר יגיעו לאחר שימוש כלשהו ו/או סממנים לשימוש לא ניתן יהיה להחזירם ולא יזכו את המשתמש בסכום הרכישה- הכל בכפוף לשיקול דעתו הבלעדי והמוחלט של מפעילת האתר.
 6. האתר רשאי לאפשר החזרת המוצרים מעבר לקבוע בחוק הגנת הצרכן לפי שיקול דעתו, ורשאי להפסיק מנגנון זה בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי.
 7. לא ניתן לזכות עסקאות אשר נעשו באמצעות כרטיסי דיירקט (דביט) והזיכוי יתבצע באמצעות העברה בנקאית.
 8. בכל מקרה שלקוח יהיה מעוניין להחליף מוצר במוצר אחר, יש ליצור קשר עם מחלקת שירות הלקוחות שלנו. 

אחריות

1. מובהר בזאת כי האחריות למוצרים הנמכרים באתר כפופה להוראות החוק ותנאי תקנון זה.

 1. האחריות בגין המוצרים הנמכרים על ידי מפעילת האתר הינה לשנה אחת מיום רכישת המוצר וחלה אך ורק על נזקי ייצור בלבד.

3. האחריות בגין רכישת מוצרים מאת מפעילת האתר אינה חלה על שברים ו/או שריטות בעדשה ובמסגרת ו/או כל נזק אשר נובע כתוצאה משימוש לא סביר של המוצר על ידי הלקוח.
4. בכדי להשתמש באחריות לגבי מוצר כזה או אחר יש לגשת לחנויות רשת קשר עין בלבד כך שהאחריות והשירות יינתנו בכפוף להצגת חשבונית הרכישה.
5. מפעילת האתר עושה כל שביכולתה על מנת שהמוצג באתר יהיה מדויק ככל הניתן למראהו של המוצר הנרכש בפועל ואין היא אחראית לכל סטייה מינימאלית כזו או אחרת מהמוצג באתר. עם זאת במקרה של טעות במוצג באתר לרבות בתיאור המוצר ו/או במחיר המוצר ו/או בתנאי התשלום ו/או בתמונת המוצר ו/או בכל מידע אחר המפורסם באתר כולל מידע אודות פרטי הלקוח כפי שהוא ציין באתר, תהא רשאית מפעילת האתר, אך לא חייבת, לבטל את העסקה במלואה או בחלקה ולהחזיר למשתמש האתר את התשלום אותו שילם.
6. מפעילת האתר עושה כל שביכולתה על מנת לשמור על אתר תקין, מהיר, וללא הפרעות אך יכול להיות מקרים בהם יופיעו תקלות שיגרמו לקלקולים ותקלות בתוכנה, בחומרה ובטלפון. מפעילת האתר, רשת קשר עין לא תישא באחריות לכל תקלה או שיבוש עקב שימוש באתר. בכל מקרה מפעילת האתר ו/או עובדיה ו/או ספקים העובדים מולה לא יהיו אחראיים על כל נזק ו/או הפסד ויגרמו לכל המשתמש באתר ו/או על איש מטעמו.

אחריות מורחבת

1. בנוסף לאחריות המוצרים כפי שהיא מוצגת לעיל, מפעילת האתר מציעה ללקוחותיה לרכוש אחריות מורחבת עבור המוצרים הנרכשים בתנאים הבאים:
א. עלות האחריות המורחבת הינה 49 ₪ לשנה והצטרפות לשירות זה ניתן אך ורק במעמד הרכישה.
ב. השתתפות עצמית במקרה של שבר – 50% מעלות המוצר כפי שמופיעה בחשבונית שהופקה בעת ההזמנה ו/או הרכישה. כמו כן, במקרה שהמוצר שנרכש אינו נמצא במלאי בעת הפעלת האחריות המורחבת יוכל הלקוח לבחור מוצר אחר מאותו המותג אך ההשתתפות העצמית בסף 50% יהיה בכפוף לסכום הרכישה המקורית.
ג. השתתפות עצמית במקרה של אבדן – 50% מעלות המוצר כפי שמופיעה בחשבונית שהופקה בעת הרכישה.
ד. ניתן להפעיל את האחריות המורחבת פעם אחת בלבד במהלך התקופה בכל אחד מסניפי הרשת של מפעילת האתר.

חיפוש

איזור אישי

קביעת תור לבדיקת ראיה

בדיקת ראיה ללא עלות ברכישת משקפיים, במידה ולא רכשתם משקפיים תחוייבו בעלות הבדיקה 300 ₪ | מומלץ להגיע לפגישה רק לאחר אישור טלפוני של נציג/ת שירות קשר עין

כיף לראותך! כנס/י לאתר