משלוח עד הבית חינם בהזמנה מעל ₪399 • עד 7 ימי עסקים
קביעת תור
לבדיקת ראיה
הסניפים
שלנו

כיצד להתאים משקפיים לילדים ותינוקות?

כיצד להתאים משקפיים לילדים ותינוקות?
התאמת משקפיים לילדים ולתינוקות עשויה להיות חוויה מאתגרת. תינוקות אינם יכולים לדבר, פעמים רבות הילדים אינם במצב הרוח האידיאלי להתאמת משקפיים על פניהם ולעיתים הם אף עשויים להתנגד לכך.
מספר נקודות חשובות עליהם צריכים להקפיד בהתאמת משקפיים לילדים ולתינוקות:

מסגרת איכותית

יש לוודא שהמסגרת מתאימה בגודלה לפנים של הילדים, שאינה רחבה יתר על המידה ושאינה צרה ולוחצת. יש לוודא שהזרועות של המשקפיים אינן רופפות מה שעלול לגרום למשקפיים ליפול ולחילופין שאינן לוחצות בצידי הראש ואז לא יהיה נוח לרכיב אותם.

התאמת משקפי ראיה

יש לוודא שהמשקפיים יושבים יציב ואינם זזות על הפנים, כאשר הילדים מנידים את הראש לצדדים , למעלה ולמטה.
מומלץ מאוד שהחלק הקדמי של המסגרת יקיף את כל העין, ולהקפיד שהמסגרת תשב מקו הגבות ומטה, זאת על מנת שנהיה בטוחים שהם תמיד מסתכלים דרך העדשות ולא מעליהן.
על מנת לשפר את האחיזה והיציבות של המשקפיים ניתן להרכיב על קצות הזרועות תופסני סיליקון. כמו כן , ניתן להרכיב אפון לפי הצורך על מנת לשפר את מנח המסגרת על האף.

בחירת עדשות מדויקת

יש לוודא שהעדשות מדוייקות ותואמות למרשם.
מומלץ מאוד להתאים לתינוקות ולילדים עדשות חסינות לשבר ובטיחותיות.
ניתן לרכוש כיום עדשות עם ציפוי נגד שריטות, אנטי ריפלקס ועוד.
איכות –
ישנן כיום מסגרות המיוצרות מחומרים גמישים הנוטים פחות להישבר. כמו כן, ישנן מסגרות שהחיבור בין המסגרת לבין הזרועות נטול ברגים מה שמקנה עוד גמישות וחסינות מפני שברים.
ישנה חשיבות רבה לאיכות המסגרת והעדשות בהתאמת המשקפיים לילדים מאחר והם שובבים ופעילים מאוד במהלך היום , ועקב כך מסגרות המשקפיים והעדשות נוטות יותר להיפגע.
מראה –
משקפיים המותאמים בצורה טובה כאמור, יפות ואיכותיות אשר מחמיאות ונראות טוב על פניהם של הילדים שלנו, יגבירות את תחושת הביטחון העצמי שלהם.
שתפו את המאמר

לתיאום תור לבדיקת ראייה בסניף הקרוב לביתך

תוכן העניינים

עוד כתבות שיכולות לענייין אותך

חיפוש

איזור אישי

קביעת תור לבדיקת ראיה

בדיקת ראיה ללא עלות ברכישת משקפיים, במידה ולא רכשתם משקפיים תחוייבו בעלות הבדיקה 300 ₪ | מומלץ להגיע לפגישה רק לאחר אישור טלפוני של נציג/ת שירות קשר עין

כיף לראותך! כנס/י לאתר