משלוח עד הבית חינם בהזמנה מעל ₪399 • עד 7 ימי עסקים
קביעת תור
לבדיקת ראיה
הסניפים
שלנו

אודות קשר עין

גאים להיות לצידכם כבר 23 שנים

רשת מכוני האופטיקה והאופטומטריה – קשר עין מונה 10 סניפים המעניקים שירותי אופטיקה ואופטומטריה מהמתקדמים בישראל. האופטומטריסטים שלנו, מומחים ומורשים על ידי משרד הבריאות, ומבצעים את הבדיקות בחדרי בדיקה המאובזרים במכשירים המתקדמים ביותר בתחום. אנו מתמחים במגוון טיפולים ובדיקות, לרבות: בדיקות ראייה מקיפות ומקצועיות למבוגרים ולילדים, התאמת משקפיים מכל הסוגים, התאמת עדשות רכות וקשות, אורטופטיקה תרגילי עיניים, ראייה ירודה (התאמת אביזרים ומגדלות) ובדיקות לרישיונות. ברשת קשר עין מגוון ענק של משקפי ראייה ומשקפי שמש, מהמותגים המובילים ולכל הגילאים, המותאמים לכם באופן אישי על ידי יועצות מנוסות ומקצועיות, אשר תענקנה לכם חוויית רכישה נעימה ומהנה באהבה.

שנות ניסיון
0 +

סניפים בארץ
0

לקוחות מרוצים
0 +

זוגות משקפיים
0 +

עובדים עם כל קופות החולים

לוגו של מכבי שירותי בריאות

מכבי שירותי בריאות

הסדר עם מכבי שירותי בריאות מעניק החזרים והנחות על משקפי ראייה, משקפי שמש ועדשות מגע - בכפוף לתקנון השב”ן של הקופה. בדיקת אורטופטיסט ובדיקת שדה ראייה בהפניית רופא עיניים.

לוגו של שירותי בריאות כללית

קופת חולים כללית

הסדר עם קופת חולים כללית מעניק החזרים והנחות על משקפי ראייה משקפי שמש ועדשות מגע.
*בכפוף לתקנון השב"ן של הקופה.

לוגו של מאוחדת שירותי בריאות

קופת חולים מאוחדת

הסדר עם קופת חולים מאוחדת מעניק החזרים והנחות על משקפי ראייה משקפי שמש ועדשות מגע. בדיקת שדה ראייה ובדיקת טופוגרפיה בהפניית רופא ובהנפקת התחייבות מהקופה.

לוגו של לאומית שירותי בריאות

לאומית שירותי בריאות

הסדר עם לאומית שירותי בריאות החזרים והנחות על משקפי ראייה, משקפי שמש ועדשות מגע - בהתאם לתקנון השב"ן של הקופה. בדיקות אורטופטיקה, שדה ראייה וטופוגרפיה - בהפניית רופא ובהנפקת התחייבות מהקופה.

חיפוש

איזור אישי

קביעת תור לבדיקת ראיה

בדיקת ראיה ללא עלות ברכישת משקפיים, במידה ולא רכשתם משקפיים תחוייבו בעלות הבדיקה 300 ₪ | מומלץ להגיע לפגישה רק לאחר אישור טלפוני של נציג/ת שירות קשר עין

כיף לראותך! כנס/י לאתר